ریموت کنترل SAGA1-L10-TX

این مدل از ریموت کنترل SAGA دارای :
۱کلید استپ اضطراری قارچی ، ۱کلید تک پله استارت و۸کلید دو پله می باشد . این ریموت دارای 8 کلید دو سرعته می باشد که برای جرثقیل سقفی های دو سرعته بایک وینچ و یا حتی دو وینچ قابل کاراست. کارکرد این ریموت به صورت کریستالی بوده و با پروگرم مناسب قابل تنظیم با گیرنده شما می باشد. از این مدل می توان به صورت یدکی نیاز استفاده کرد.

مشخصات فرستنده  ریموت کنترل SAGA1-L10-TX:
این دستگاه به ابعاد ۵/۴*۹/۴*۱۶/۳ سانتی متر که وزن آن ( با باتری) ۲۵۰ گرم است و تغذیه آن ۲ عدد باتری سایز AA (قلمی) می باشد .

مشخصات گیرنده ریموت کنترل SAGA مدل L10 :
دارای ابعاد ۸/۸*۱۵/۴*۱۶/۷ سانتی متر که وزن آن ( بدون کابل ) ۱۴۰۰ گرم است و تغذیه آن در حالت AC=24/48/110/220/380V و در حالت DC=12/24V می باشد .کاربرد : این مدل از ریموت کنترل ساگا / SAGA عموما برای انواع جرثقیل هایی که دارای موتور های دو دور هستند ( برای همه نوع کاربرد ) استفاده می شود . این مدل از دستگاه کنترل جرثقیل ساگا / SAGA نیز مانند مدل SAGA-L8B بسیار  پر مصرف می باشد .

فرستنده ریموت کنترل SAGA1-L10-TX  با 8 تا کلید دکمه فشار بازدارنده تک ، دو بار ، یک دکمه Start و یک Stop Stop (قارچ) تنظیم شده است. این یک LED چند منظوره در پانل جلو دارد و وضعیت فرستنده (قدرت باتری / انتقال رادیو / پیام های خطا) را می دهد. فرستنده فقط با دو (2) باتری AA کار می کند. جهت تنظیم این ریموت به عنوان ریموت یدکی دستگاه شما حتما می توانید با فرستادن مشخصات دستگاه خود به ما (S/N) و (CH) و برنامه دهی مناسب توسط کارشناسان ما صورت بگیرید.

امکانات ریموت کنترل SAGA1-L10-TX
■ بیش از 4.3 میلیارد (32 بیت) کد شناسایی منحصر به فرد
distance فاصله عملیاتی تا 100M
temperature دمای کار: -40 ℃ ~ + 85
resistant در برابر ضربه برای محیط خشن مقاوم است
transmit فرستنده کم مصرف – با 2 باتری AA تا 3 ماه دوام بیاورید
software نرم افزار کامپیوتر برای پیکربندی سفارشی
receive گیرنده از قبل سیم دار برای نصب سریع و آسان