تله کرین Archives - برق و صنعت رادیکال

تله کرین

آشنایی با ریموت کنترل جرثقیل تله کرین TELECRANES

ریموت کنترل جرثقیل تله کرین بیش از 30 سال است که در صنایع مختلف جهت جابجایی بار توسط جرثقیل مورد استفاده قرار می گیرد. آنها به عنوان تجهیزات مطمئن و قابل اعتمادی برای کنترل انواع جرثقیل از تاور کرین گرفته تا جرثقیل های بازویی، جرثقیل های دروازه ای، جرثقیل های مغناطیسی، جرثقیل های ساختمانی، جرثقیل های پل و همچنین در کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
ایمنی و دوام، دو ویژگی مهم ریموت کنترل جرثقیل تله کرین TELECRANES بوده که موجب شده نام این برند متمایز و برجسته شود.
تمام ریموت کنترل های تله کرین با پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای ارسال و دریافت سیگنال رادیویی تولید می شوند تا ارتباط رادیویی بدون وقفه و قطعی را بین فرستنده و گیرنده برقرار کنند. آنها همچنین به منظور جلوگیری از جابجایی جرثقیل توسط افراد غیرمجاز، امکان فعال کردن پین کد دیجیتال (رمز عبور) را برای افزایش امنیت ریموت کنترل ها در نظر گرفته اند.

انواع ریموت کنترل TELECRANES

انواع ریموت کنترل جرثقیل تله کرین برای کاربردهای مختلفی در دسترس است و هرکدام دارای ویژگی های ایمنی مختلفی هستند تا مطابق با نیازهای کاربران در محیط های صنعتی و و پروژه های ساخت و ساز قابل استفاده باشند.
در ادامه، انواع کنترل از راه دور تله کرین که با دوام و کم هزینه هستند را به شما معرفی می کنیم:

ریموت کنترل های دکمه ای

یکی از پرفروش ترین انواع ریموت کنترل های تله کرین، نوع دکمه است. متخصصین این برند در ساخت انواع کنترلرهای دکمه ای که می تواند برای کنترل از راه دور انواع بالابرهای برقی، مونوریل ها و جرثقیل های سقفی و غیره مورد استفاده قرار گیرد، تجربه و تخصص بالایی دارند. آنها توانسته اند ریموت هایی بسازند که می تواند برای هر کاربردی از 2 تا 3 تا 6 یا حتی 12 مناسب باشد. این نوع کنترلرها مجهز به فرستنده های 2 دکمه، 4 دکمه یا 6 دکمه هستند که برای کنترل از راه دور بازوی جرثقیل باید از فشار دادن دکمه هایی که برای جهت های مختلف روی دستگاه تنظیم شده اند، استفاده کنید.

ریموت کنترل ها تک سرعته و دو سرعته

فرستنده های تک سرعته و دوسرعته با طراحی ارگونومیک از دیگر انواع ریموت کنترل جرثقیل تله کرین هستند که برای حمل آسان انواع بارهای صنعتی و ساختمانی طراحی شده اند. برند تلکه کرین که در ساخت ریموت هایی با فناوری رادیویی نسل جدید و ویژگی های منحصر به فرد تخصص بالایی پیدا کرده است، این نوع ریموت ها را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه کرده است.
ریموت کنترل های جوی استیک
یکی از انواع ریموت کنترل تله کرین که جزو جدیدترین مدل های ساخت این برند معتبر شناخته می شود، مجهز به جوی استیک است. این طراحی مبتکرانه موجب شده که حرکت دادن بازوی جرثقیل توسط اپراتور بسیار راحت تر از قبل شود.

خرید ریموت کنترل جرثقیل تله کرین

اگر به دنبال ریموت کنترل رادیویی صنعتی با کیفیت بالا، قابل اعتماد و ایمن هستید، می توانید هر یک از انواع کنترلرهای تله کرین را متناسب با نیازهای خود از سایت ما سفارش دهید.

ریموت کنترل جرثقیل تله کرین

ریموت کنترل جرثقیل تله کرین، یکی از تجهیزات کنترل کننده جرثقیل از راه دور است که برای انواع جرثقیل قابل استفاده هستند. تله کرین جزو برندهای بسیار مشهر و معتبری است که بهترین ریموت کنترل های چرثقیل را برای کاربردهای خاص تولید می کند.
TELECRANE در سال 1985 تاسیس شد و یکی از شرکت های پیشرو در توسعه و ساخت کنترل از راه دور رادیویی صنعتی است. با بیش از 35 سال فعالیت در این حوزه، آنها تجربه بسیار بالایی در زمینه سیستم های کنترل رادیویی دارند وبه عنوان برند تولید کننده سیستم های کنترل از راه دور رادیویی بادوام و صنعتی در جهان شناخته می شوند.

نمایش دادن همه 6 نتیجه