ساگا Archives - برق و صنعت رادیکال

ساگا

درباره برند ساگا

برند ساگا SAGAنام تجاری شرکت Gain Electronic Co., Ltd است که در دهه 1990 تاسیس شده و طی این سالها جایگاه بسیار معتبری در بازار بین المللی به دست آورده است. SAGA دستگاه های کنترل از راه دور را برای افزایش ایمنی در محل کار و ارتقای بهره وری و کارایی بسیاری از تجهیزات از جمله جرثقیل ها در محیط های صنعتی و پروژه های ساخت و ساز، کشاورزی، حمل و نقل و غیره  تولید می کند. تولید کنندگان و متخصصین ساگا متعهد به حفظ بالاترین سطح کیفیت و دقت طبق استانداردهای جهانی در محصولات خود هستند. برآورده کردن تقاضای بازار و رضایت مشتری، از ارزش های اصلی SAGA به شمار می آیند.

ریموت کنترل برند ساگا saga

ریموت کنترل برند ساگا از نوع رادیویی است و تمام انواع آن چه از نوع دکمه ای و چه از نوع جوی استیک، با کیفیت فوق العاده بالایی تولید می شوند. در ساخت این تجهیزات از قطعات مدولار همراه با قطعات یدکی قابل تعویض استفاده شده تا ابزاری کاربردی و مقرون به صرفه برای کاربردهای مختلف باشند.

پیکربندی انعطاف‌پذیر و سفارشی‌شده برای عملکردهای مختلف، امکان کنترل کاملی را به اپراتورها می دهد تا بتوانند از راه دور هر نوع تجهیزات متحرکی را با کمک این ریموت کنترل ها، هدایت کنند.

ریموت کنترل برند ساگا بسیار مقاوم و بادوام ساخته شده و برای کاربردهای ساده که به ۲ تا ۳ حرکت نیاز دارند تا کاربردهای پیچیده تر که در آن تعداد زیادی کنتاکت رله مورد نیاز است مثل جرثقیل های سقفی مناسب هستند.

مشخصه های برند ساگا

 • تولید ریموت کنترل های رادیویی با کیفیت فوق العاده بالا
 • ارائه راه حل های نوآورانه برای کنترل تجهیزات مکانیکی
 • توانمندسازی اپراتورها برای کنترل ماشین آلات صنعتی از راه دور
 • بهبود کارایی، قابلیت اطمینان و بهره وری در کاربردهای صنعتی
 • تولید ریموت کنترل های متنوع برای جرثقیل های سقفی (EOTC)، وینچ، بالابر، کامیون یدک کش و شیر برقی هیدرولیک

انواع ریموت کنترل های برند ساگا

دستگاه های ریموت کنترل saga برای کاربردهای مختلفی تولید می شوند که از مهمترین انواع آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ریموت کنترل جرثقیل

انواع ریموت کنترل ساگا از سیگنال های رادیویی برای کنترل جرثقیل ها استفاده می کنند که به حفظ ایمنی و افزایش دقت اپراتورها کمک می کنند. این کنترلرها را می توان برای جرثقیل های مختلف مورد استفاده قرار داد، از جمله:

 • جرثقیل های سقفی،
 • جرثقیل های بازویی،
 • جرثقیل دروازه ای،
 • بالابرها،
 • تاور کرین،
 • و غیره

ریموت کنترل برای تجهیزات حمل و نقل

انواع کنترل از راه دور رادیویی SAGA انتخابی عالی برای تجهیزات جابجایی مواد مانند سیستم نوار نقاله هستند. طراحی های جمع و جور و جیبی این نوع کنترلرها باعث می شود که به راحتی در موقعیت های کاری مختلف قابل حمل باشند. این ریموت های رادیویی، محیط کار ایمن را برای اپراتورها به ارمغان آورده و راندمان کار را نیز افزایش می دهند.

تعمیرات ریموت کنترل برند ساگا

ریموت کنترل رادیویی SAGA از مدل دکمه ای گرفته تا مدل جوی استیک، نه تنها محصولات با کیفیت و بادوامی هستند، بلکه از برنامه های مختلف با تنظیم عملکرد انعطاف پذیر از طریق نرم افزار پشتیبانی می شوند. با اینحال، این دستگاه ها نیز مانند سایر تجهیزات الکتریکی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. خوشبختانه تمامی اجزا و لوازم جانبی این برند قابل تعمیر و تعویض هستند و در صورتیکه نقص در عملکرد آنها در دوره ای که گارانتی فعال است دیده شود، به رایگان تعمیر شده یا جایگزین می شوند.

ریموت کنترل برند ساگا

ریموت کنترل برند ساگا SAGA با هدف بهبود ایمنی، بهره وری و کارایی در صنعت طراحی شده اند. این دستگاه های کنترل از راه دور رادیویی با کیفیت بسیار بالایی تولید می شوند و در انواع مختلفی از دکمه فشاری گرفته تا جوی استیک به بازار عرضه شده اند.

نمایش دادن همه 3 نتیجه